KONST / Litografier / Färglitografi 8034237

nr 803 4237

Ulla Waller

(1916-1996), Sverige

Färglitografi, Ulla Waller, Parismotiv, 85/275, signerad, -78, motivets mått: 68x73

Ulla Torstensdotter Waller, svensk bildkonstnär född 1916, död 1996.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 januari 2013
kl 20:59:41

26/1 14:52:59 1      Vinnande bud

Ulla Waller

Läs mer om Ulla Waller